Premierii Ungariei, Poloniei, Cehiei și Slovaciei au transmis un mesaj de unitate la reuniunea desfășurată la Palatul Grassalkovich din Godollo, unde au convenit să revitalizeze cooperarea în cadrul Grupului de
Premierii Ungariei, Poloniei, Cehiei și Slovaciei au transmis un mesaj de unitate la reuniunea desfășurată la Palatul Grassalkovich din Godollo, unde au convenit să revitalizeze cooperarea în cadrul Grupului de