Șoferul care a ucis doi polițiști la Grigorăuca, raionul Sângerei, a fost plasat în arest la domiciliu. Judecătorii nu au dat curs demersului procurorilor, care au cerut 30 de zile de arest în izolator
Șoferul care a ucis doi polițiști la Grigorăuca, raionul Sângerei, a fost plasat în arest la domiciliu. Judecătorii nu au dat curs demersului procurorilor, care au cerut 30 de zile de arest în izolator