Șoferul care a ucis doi polițiști la Grigorăuca, raionul Sângerei, a fost plasat în arest la domiciliu. Judecătorii nu au dat curs demersului procurorilor, care au cerut 30 de zile de arest în izolator
Șoferul care a ucis doi polițiști la Grigorăuca, raionul Sângerei, a fost plasat în arest la domiciliu. Judecătorii nu au dat curs demersului procurorilor, care au cerut 30 de zile de arest în izolator
Un bărbat, în vârstă de 58 de ani, a fost imobilizat și încătușat de inspectorii de patrulare în urma unei scurte operațiuni de urmărire a șoferului pe străzile din Capitală.